• OZNAMY:

4.4.2023

ODHLASOVANIE ZO STRAVY

Oznamujem rodičom, že odo dňa 12.4.2023 dochádza k zmene odhlasovania zo stravy a to z organizačných dôvodov.

Dieťa je potrebné odhlásiť zo stravy už do 7.00 hod ráno v daný deň a to len sms správou na číslo telefónu školskej jedálne 0948 422 838  alebo na e-mail školskej jedálne : sj.durcina@gmail.com

Prosím rodičov o zodpovednosť ohľadom odhlasovania, po 7.00 hod už nebude možné dieťa odhlásiť. Zároveň prosím, aby ste posielali správy výhradne len na uvedené telefónne číslo / e-mail školskej jedálne a nie na súkromné čísla zamestnancov a učiteliek,  ani nijako inak ich nezaťažovali odhlasovaním zo stravy. Táto povinnosť patrí výlučne rodičom detí.

V prípade choroby dieťaťa si môžete prísť pre obed len v prvý deň choroby a to nasledovne:

• MŠ – do 12 hod
          • ZŠ –  do 12,30 hod

Prosím rodičov o maximálnu ústretovosť a tiež, aby tento systém nezneužívali.

Za porozumenie ďakujem.

Ved. ŠJ :   Kaštanová Jana

13.1. 2023

Zvýšené platby za obedy:

Nove_pasma_od_1.2.2023.odt

13.7. 2021

Oznamujeme rodičom detí a MŠ, že od 1.9.2021 dochádza k zmene poskytovania dotácií na stravovanie detí, kde okrem detí, ktorým sa poskytuje dotácia z dôvodu hmotnej núdze, vzniká aj nová skupina detí, ktorá bude mat’ nárok na predmetnú dotáciu. Týka sa detí od 6 -15 rokov a detí v poslednom ročníku / ide o deti predškolskej výchovy /, kde bude mať nárok na dotáciu aj dieťa, na ktoré si ani jeden z rodičov neuplatňuje, alebo nemôže uplatniť nárok na daňový bonus a túto skutočnosť preukáže čestným vyhlásením.

Termín na predloženie potrebných dokladov je čo najskôr, najneskôr však do 6.8.2021 na Obecnom úrade v Ďurčinej, alebo elektronickou poštou na: obecdurcina@obecdurcina.sk

Podrobný oznam si prosím pozrite na stránke obce Ďurčiná ako aj tlačivá na čestné vyhlásenie.

Kaštanová Jana, ved. ŠJ

11.2. 2021

Poštové poukážky na úhradu zálohovej platby:

Postove_poukazky_na_uhradu_zalohovej_platby.pdf